Kontrakt NFZ lecz wciąż z rentgenem


Łódzki przychodnia dermatologiczny padł ofiarą absurdalnych przepisów - donosi "Gazeta Wyborcza". Zgodnie z wymogami NFZ, aby podpisywać kontrakt, zespół musi posiadać rentgen. Napiszmy jeszcze raz: lecznica DERMATOLOGICZNY - czyli zajmujący się tym, co na zewnątrz ciała...

Ostra zima potem powoduje poważny hałas na drogach Wielkiej Brytanii, sprowadzając jednocześnie duży mróz do wielu innych europejskich państw. Pięć obrazów autorstwa wielkich malarzy zostało skradzionych z jednego z paryskich muzeów. zaleta dzieł Pabla Picassa, Henri Matisse'a, Georges'a Braque'a, Fernanda Legera oraz Amadeo Modiglianiego szacuje się na 500 mln euro. W poniedziałek w Kościele Św. Anny na warszawskim Wilanowie pożegnamy twórcę i lidera Grupy ITI. Jan Wejchert zmarł gwałtownie 31 października.drużyna polskich ratowników od przedpołudnia czasu lokalnego prowadzi akcję ratowniczą w stolicy Haiti - poinformował w niedzielę wieczór PAP ambasador prasowy Państwowej Straży Pożarnej Paweł Frątczak. Powiedział, że Polacy musieli atoli zmienić sektor w którym prowadzili działania ratownicze. Mariusz Kamiński zaskarżył do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie decyzję premiera Donalda Tuska o odwołaniu go z funkcji szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Padający od kilkunastu godzin obfitość spowodował podtopienia na Opolszczyźnie, Śląsku i w Małopolsce. W wielu miejscach rzeki przekroczyły Stany alarmowe. Synoptycy ostrzegają przedtem dalszymi intensywnymi opadami.

Nie stwierdziliśmy żadnych uchybień w pracy dowódcy jednostki, której żołnierze podejrzani są o ograbienie ciała Andrzeja Przewoźnika, jednej z ofiar katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem - podała Główna Prokuratura Wojskowa Rosji.

Przed hazardową komisją śledczą stanie nowy dyrektor CBA - Paweł Wojtunik. Zadecydowali tak na wtorkowym posiedzeniu posłowie badający tzw. aferę hazardową. Podjęto też decyzję o zabezpieczeniu i przekazaniu billingów rozmów telefonicznych m.in. Sławomira Nowaka i Jacka Kapicy. Skazany na 845 lat więzienia za nadużycia finansowe amerykański milioner złożył morał do sądu o skrócenie wyroku. Do... 800 lat.

Nad hiszpańskim torem w Jerez wyszło słońce, co skrzętnie wykorzystali kierowcy F1 zakładając gładkie opony, tzw. slicki. Bolidy testowało aż trzech mistrzów świata, ale najszybszy okazał się Kamui Kobayashi z Saubera. Robert Kubica wykręcił ósmy okres dnia. Mężczyzna z New Jersey, oskarżony o zamordowanie księdza w kościele, został wysłany przy użyciu władze na leczenie do szpitala – informuje serwis CNN. Magna osiągnęła porozumienie ze związkowcami zakładów Opla w Saragossie - ogłosił hiszpański minister przemysłu. Zatrudnienie w fabryce ma zostać zmniejszone o 1/3 - do 900 osób. Hiszpanie obawiali się wcześniej, że zakłady mogą zatrzymać się nawet całkowicie zamknięte.Co w żadnym wypadku pięć osób zginęło w poniedziałek na Białorusi, gdy na bagnistym terenie nieopodal Mińska rozbił się język rosyjski intymny stalowy ptak odrzutowy. Do niezwykłego zdarzenia doszło we wtorek w Jastrzębiu Zdroju. Wezwana do 76-letniego mężczyzny doświadczona lekarka pogotowia stwierdziła jego zgon. Trzy godziny później, pracobiorca zakładu pogrzebowego zadzwonił na pogotowie z informacją, że przedtem uznany za martwego nestor wykazuje oznaki życia. pan przebywa w tej chwili na oddziale intensywnej opieki medycznej. reprezentant praw obywatelskich Janusz Kochanowski apeluje do osób wracających z zagranicy o poddanie się przedtem przyjazdem do własny szczepieniu przeciw nowej grypie wywołanej z wykorzystaniem wirus A/H1N1.

Piloci rozprawiają się ze stenogramem


W stenogramie rozmów zarejestrowanych na urządzeniu MARS-BM zainstalowanym w prezydenckim tupolewie, sporządzonym przy użyciu moskiewski MAK, roi się od błędów - twierdzi "Nasz Dziennik".

Ebadi: powyżej 800 więźniów politycznych w Iranie


W Iranie jest ponad 800 więźniów politycznych - oceniła irańska opozycjonistka i laureatka Pokojowej Nagrody Nobla Szirin Ebadi. W sobotę przypada rocznica kontestowanych dzięki opozycję wyborów prezydenckich, które zapewniły reelekcję Mahmudowi Ahmadineżadowi.

"Nie chcemy hulać pamięci przeciwko komukolwiek"


- napaść fryc hitlerowskich i bolszewickiej Rosji na Polskę to pamięć, której nie chcemy posłużyć się przeciwko komukolwiek – mówił Donald Tusk na Westerplatte.

Chile: 3 dni żałoby narodowej; liczba ofiar nieznana


Do niedzieli w Chile obowiązywać będzie żal narodowa - oświadczył w czwartek podsekretarz spraw wewnętrznych Patricio Rosende, który podał też liczbę zidentyfikowanych ofiar trzęsienia ziemi; kilka godzin później rząd Chile poinformował, że prawdziwa kwota ofiar pozostaje nieznana.

Rzeczpospolita Polska w burzową kratkę


W nocy z poniedziałku na wtorek za pomocą całą Polskę przetoczyły się burze. Szczególnie silne wyładowania miały punkt na zachodzie kraju. Kolejnych możemy spodziewać się w weekend. Zdjęcia otrzymaliśmy na infrastruktura TVN24.

gdyby chcesz nabywać niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów do wnętrza Europie oraz negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo nieustannie zabezpieczenie na wiarygodny tranzyt autokarem wewnątrz komfortowych warunkach. Gdyby chcesz nabywać bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy gdyby chcesz kupować oszczędnie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe i sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie dodatkowo negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo furt

przewozy autokarowe

zabezpieczenie na miarodajny tranzyt autokarem wewnątrz komfortowych warunkach. Jeżeli chcesz kupować bilet autokarowy do wnętrza nieco minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz plus bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat oraz posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo furt zabezpieczenie oraz pełne przekonanie udanej podróży. Przedtem a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowe aż do krajów takich na miarę Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo nieustannie zabezpieczenie oraz pełne przekonanie udanej podróży. Uprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe